Nadmorskie wydarzenia

Właściciele noclegów w Rewalu robią wszystko, by wczasowicz czuł się u nich dobrze i by chciał jeszcze kiedyś do nich przyjechać. Miły wypoczynek, to obopólna korzyć, zarówno dla wypoczywającego, jak również dla gospodarza. Mieszkańcy dbają o to, by turysta, wczasowicz, jeśli zapłaci za noclegi w Rewalu, nie żałował tego i czuł się tu komfortowo. Dlatego, oferując nocleg w Rewalu, zapewniają bezpłatny parking, miejsce zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, czy piłkę nożną. W miejscu naszych noclegów w Rewalu, możemy wypożyczyć rower na przejażdżki po okolicy, możemy dostać koc i parawan, kiedy udajemy się na plażę.

A plaża w Rewalu jest fantastyczna, szeroka, czysta i znajduje się nad nią 15 metrowy klif, na który można wyjść i z góry podziwiać morze. Właściwie morze należałoby podziwiać z tarasu widokowego, który również jest w Rewalu. Wynajmując noclegi w Rewalu mamy co robić przez cały dzień. Kiedy jest słońce idziemy na plażę, a kiedy go nie ma w miejscowości jest tyle atrakcji, że na pewno nie będziemy się nudzić. Latem rewalski amfiteatr codziennie gości jakiegoś artystę polskiego bądź zagranicznego, a bardzo często przyjeżdżają do Rewala różne polskie kabarety. Każdego dnia odbywają się tu liczne konkursy i zabawy oraz przedstawienia dla dzieci.

Wynajmując noclegi w Rewalu mamy pewność, że nasze dziecko tu nie będzie się nudzić. Tradycyjnie w miesiącach letnich odbywa się w Rewalu Festiwal Indii oraz „Wspólna Europa Jeden Świat” przyciągający turystów przede wszystkim porywającymi rytmami. W okresie trwania różnych festiwali z wynajęciem pokoju w Rewalu może być chwilowy problem. Ale warto wcześniej zarezerwować noclegi w Rewalu, by móc spotkać ciekawych ludzi, dowiedzieć się o ich życiu, posmakować ich narodowych potraw. W okresie wakacji gości w Rewalu również „Lato z Radiem” a wraz z nim przyjeżdżają do Rewala największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej jak również artystów z programami dla dzieci. Żeby móc w tych wszystkich imprezach uczestniczyć, koniecznie trzeba zarezerwować noclegi w Rewalu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *